Заместник-кметът на Първомай се казва Иван Георгиев и е от ГЕРБ.
Встъпвайки в длъжност, той освободи място като общински съветник за петия от кандидатската листа за съветници на ГЕРБ Красимир Грозев.
На сесията на ОбС за негов заместник председател беше избрана Красимира Александрова, общински ръководител на ГЕРБ.
Тя председателства и политическата група на ГЕРБ, в която влиза и Петър Ганев от ДСБ – така групата става от 5-ма души.
Начело на Постоянната комисия по здравеопазвае в ОбС застана д-р Катя Попова, която беше избрана и за зам.-председател на Комисията по Финанси, бюджет и стопански дейности.
Петър Ганев ще оглавява Общинска собственост и инвестиции.
По негово предложение, в местния парламент вече ще могат да се изказват граждани, ако са заявили искане затова до 5 дни преди насрочване на датата за сесия.
Следващата сесия е на 22 декември.







Краса Миризляка така и викат в Първомай бивша метреса и настояща бизнесменка
Иван Дебелтаун така казват на товия зам кмет от Герб изключително мързелив и стиснат човек.
Красьо сома/ снайпериста за него определението е малко слабо – тай тъпото нещо на света -тъпо тъпо та чак вдлъбнато.
Като сложи и това че предесдател на общ. съвет е аген от държавна сигурност с псевдонима Гошо